Pagrindinis > NAUJA KOLEKCIJA

GEOX vyriški juodi perforuotos odos sportiniai batai su tampriais raišteliais

Bato išorė: 59% tvirta (full grain) jaučio oda-41% tinklelis iš tekstilės poliesteris
67% sintetinis pluoštas (mikrofibra)-33% tinklelis iš tekstilės poliesteris 67% sintetinis pluoštas (mikrofibra)-33% tinklelis iš tekstilės pol

  • - Priežiūros priemonės: Lygios odos priežiūrai
  • - Spalva: Juoda
  • - Prekės ženklas: GEOX
Prekės nr. GEOU721PB_C9999
Pasirinkti 41 42 43 44 45 46
149.99 €
Pasirinkite prekės dydį

Avalynė tapo žinoma visame pasaulyje po to, kai italui Mario Moretti Polegato kilo paprasta, bet unikali idėja apie ventiliuojamą avalynę ir drabužius. GEOX - tai stilingas prekinis ženklas, garantuojantis aukščiausios kokybės avalynę, kuri pagaminta ir pačių kokybiškiausių medžiagų.

GEOX misija sukurti stilingą produktą, kuris sutelkia dėmesį į kasdienį gyvenimą per technologines inovacijas – avalynės “kvėpavimą”,  ilgaamžiškumas ir apsauga nuo išorės veiksnių.

 MOTERIŠKA kolekcija

Įvairialypė avalynė. Tiek klasikinio stiliaus aukštakulniai ar balerinos, bet ir laisvalaikio avalynė, sportiniai bateliai, balerinos, mokasinai.

 VYRIŠKA kolekcija

Keleto spalvų derinimas viename modelyje, natūralūs audiniai, sportinis stilius – atpažistami GEOX elementai randami ir šių metų kolekcijoje.

VAIKIŠKA kolekcija

GEOX žino kokie svarbūs vaikams yra žaidimai ir atrakcija, tuosyk visa tai perkeliama į avalynę – mirksinčios lemputės paduose, kaspinėlius primenantys batraišciai, ryskios ir nuotaikingos spalvos.

Step Top Rekomenduoja

NAUJA KOLEKCIJA