Pagrindinis > Pagalba pirkėjams
Grąžinimo sąlygos

Kokybiškų prekių grąžinimas: 

1. Jeigu įsigytos prekės nepateisina Jūsų lūkesčių, jas galite grąžinti per 100 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo/atsiėmimo.


2. Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nesugadinta pakuote, jos negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos. Klientui, grąžinančiam prekę, tenka kokybiškų prekių siuntimo išlaidos. Pinigai  už prekes grąžinami per 10 darbo dienų nuo tos dienos, kai prekė pasiekia Step top parduotuvę nurodytu adresu.


3. Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Pirkėjo reikalavimus arba individualiai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos, yra greitai gendančios ir jų galiojimo laikas greitai pasibaigia.


4.
 UAB „Armitana neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą.

 
Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:

1. Jei iš www.shoesonline.lt  įsigijote netinkamos kokybės prekę ir pardavėjas su Jumis neaptarė prekės trūkumų, Jūs turite teisę savo pasirinkimu reikalauti iš pardavėjo:
- pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

- atitinkamai sumažinti prekės kainą;

- per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti Jums prekės trūkumų pašalinimo išlaidas;

- grąžinti sumokėtus pinigus ir vienašališkai nutraukti sutartį.

2. Norimas grąžinti prekes Jūs galite pristatyti į Step top parduotuvę, esančia adresu Saltoniškių g. 9 (PC PANORAMA), Vilnius

3. UAB „Armitana įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu: 

- prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu;

- neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms.

4. Pinigai grąžinami pervedant juos į kliento asmeninę sąskaitą. Prašome su grąžinamomis prekėmis pateikti užpildytą prekių grąžinimo formą. Joje būtina nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami grąžinami pinigai. 


5. Jei prekė gauta nekokybiška arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, išsiuntus grąžinamą prekę, nedelsiant reikia informuoti klientų aptarnavimo skyrių el. paštu: pagalba@shoesonline.lt apie patirtas pašto išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, atsiunčiant skenuotą arba nufotografuotą pašto kvitą el. paštu. Klientų aptarnavimo skyrius informuos apie tai grąžinimų skyrių bei buhalteriją, kad pinigai būtų pervedami klientui kartu su suma, suskaičiuota už grąžintą prekę, per 10 darbo dienų.

Galimi grąžinimo būdai:

1. Paštu. Klientas, norėdamas pasinaudoti atsisakymo teise, turėtų iš anksto pranešti el. paštu: pagalba@shoesonline.lt ir nurodyti grąžintinas prekes. Klientas turi užpildyti prekių grąžinimo formą ir pridėti ją prie grąžinamų prekių. Klientas ant grąžinamų siuntų turi teisingai ir tinkamai nurodyti siuntėjo/gavėjo adresą (UAB „Armitana,  Avalynės parduotuvė Step top, Saltoniškių g. 9, Lt-08105, Vilnius). 

2. Tiesiogiai į Step Top parduotuvę, esančia adresu Saltoniškių g. 9 (PC Panorama), Vilnius.  Prašome su savimi turėti užpildytą prekių grąžinimo formą.  Prekių grąžinimo formoje būtina nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami grąžinami pinigai. Darbo laikas I - VII  (10.00 - 22.00 val.).

Prekių grąžinimo adresas: Step Top, Saltoniškių g. 9 (PC Panorama), Vilnius. Klientų aptarnavimo numeris: 8 650 10032 El. paštas: pagalba@shoesonline.lt. Darbo laikas I - V  (8.00 - 17.00 val.).